KAPORTA & BOYA

Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme uygulamaları, Göçük İstanbul bünyesinde bulunan alanında deneyimli tecrübe sahibi personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına ustalaşmış çözümler üretmektedir. Piyasadaki bütün marka ve model binek vasıtaların gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri son model cihazlarımızla gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin gerekseme durumuna gore her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür. Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız Göçük İstanbulca takip edilmektedir.

Boya

Vasıta üstünde oluşan her türlü boya hasarları, öteki parçaların boyaları ile herhangibir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir. Boya fırınımız son olarak teknoloji dijital ve doğalgazlı sistemdir. Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılması, hususi filtreler yardımıyla partiküllerin boya ile etkileşime girmemesi, havadaki rutubet oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılması fırında sağlanır.

Lokal Boya ve Çizik Tamiri

Aracın dış yüzeyinde oluşabilecek ÇİZİK, SIYRIK ve KAPORTA hasarlarının LOKAL (kısmi) BOYANARAK herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir. Bu sistemin uygulanmış olduğu tüm araçların orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların kıymet yitirilmesine uğraması engellenir. Bilhassa park yerinde oluşan ufak hasarlar, fena niyetli hareketler sonucu kaportada oluşan hasarlar, anahtar çizikleri, sıyrıklar için en uygun yöntemdir.

Vasıtanız görüntü açısından en üst seviyede kalır

Düşük maliyet ile hasarınız çözümlenir

Aracınızın orijinalliği korunmuş olur

Hakkımızda

Göçük İstanbul 17 Yıllık Boyasız Göçük Deneyimin Neticesinde Erol Usta Tarafından Kendi Marka Değerini Oluşturmak Amacı ile Vücut Buldu.

Boyasız Göçük Düzeltme Konusundaki Titizliği ile Sektörde İsmini Duyuran Erol Usta İstanbul Esenyurt Merkezli Olmak Üzere 'GÖÇÜK İSTANBUL' u Ekip Arkadaşları İle Kurdu.

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi: 8:30 - 18:00
  • Salı: 8:30 - 18:00
  • Çarşamba: 8:30- 18:00
  • Perşembe: 8:30 - 18:00
  • Cuma: 8:30 - 18:00
  • Cumartesi: 8:30 - 18:00
  • Pazar: Kapalı

Göçük İstanbul 2024. All Rights Reserved.     Web Tasarım www.f5ajans.com

Canlı Destek
Call Now ButtonBilgi İçin Ara