KURUMSAL

Göçük İstanbul

Merhaba Göçük İstanbul Web sayfamıza Hoşgeldiniz mevcutta web sayfamızı inceliyorsunuz muhtemelen Arabanız dolu Hasarına maruz kaldı veya Küçük Çaplı bir kaza yaptınız ve arabanızda kaportasal bir sıkıntı var umarız sizde bir sağlıksal problem yoktur. İyi olabileceğiniz temmenisi ile biraz önce bahsettiğimiz gibi aracınızda küçük çaplı maddi hasar olduğunu düşünerek yazıma devam etmek istiyorum.

Göçük İstanbul Erol Oral tarafından İstanbul Esenyurtta Faaliyetine başladı. Biz Göçük İstanbul’u büyük bir çalışma isteği ve içinde bulunduğumuz Boya Kaporta onarım mesleğini severek zirveye taşıma arzusu ile çıktık hiç durmadık işimizde iyi olma arzusu ile sürekli araştırdık araçların değerini kaybettirmeden olabilecek hasarları daha iyi nasıl onarım yaparız düşüncesi sonuç olarak işini büyük bir titizlikle yapmaya başlayalı 15 sene geçti.Sonuç olarak bugün Göçük İstanbuldayız ve Göçük İstanbul’da Dolu Hasarına maruz kalmış müşterilerimiz arabalarını değer kaybına uğramadan orijinal haline getirmeyi hedefliyoruz.

Deneyimlerimiz

Düzeltme 100%
Mini Onarım 100%
Dolu Hasar Tamiri 100%
Plastik Tampon Onarımı 100%
İç Döşeme Onarımı 100%

Neler Yapıyoruz

Göçük İstanbul da başlıca yaptığımız hizmetlerimizi sayacak olursak;

Dolu Hasarına maruz kalmış arabalarınızın Dolu Hasarlarını Boya yapmadan düzeltme uygulamasını yapmaktayız.

Maddi hasarlı kazalarda oluşan kaportada boya hasarı olmayan Göçük hasarlarını arabanızın değer kaybına uğramasın için  Onarımı yapmaktayız.

Yine Maddi hasarlı kazalarda oluşan boyası zedelenen ama değişmesi gerek kaporta kısmındaki hasarları en az kayıpla kurtararak Mini Yama ve Boya Onarımı Yapmaktayız.

Mini Onarım Hizmetleri

Kaporta Mini Onarımı

Mikron Lokal Boya Uygulamaları

Plastik Tampon Onarımı Yapmaktayız.

İç Döşeme Onarımı

Pasta Cila, Boya Koruma uygulamaları yapıyoruz bu hizmetlerin yanı sıra  Detaylı İç Temizlik Uygulaması yapmaktayız.

İşimizi Çok Seviyoruz. Amacımız Müşterilerimizin Çok Sevdiği Arabalarına Değer Katmak

Hakkımızda

Göçük İstanbul 17 Yıllık Boyasız Göçük Deneyimin Neticesinde Erol Usta Tarafından Kendi Marka Değerini Oluşturmak Amacı ile Vücut Buldu.

Boyasız Göçük Düzeltme Konusundaki Titizliği ile Sektörde İsmini Duyuran Erol Usta İstanbul Esenyurt Merkezli Olmak Üzere 'GÖÇÜK İSTANBUL' u Ekip Arkadaşları İle Kurdu.

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi: 8:30 - 18:00
  • Salı: 8:30 - 18:00
  • Çarşamba: 8:30- 18:00
  • Perşembe: 8:30 - 18:00
  • Cuma: 8:30 - 18:00
  • Cumartesi: 8:30 - 18:00
  • Pazar: Kapalı

Göçük İstanbul 2024. All Rights Reserved.     Web Tasarım www.f5ajans.com

Canlı Destek
Call Now ButtonBilgi İçin Ara