Düzeltme

Araç Onarımı Dış etkenler neticesinde  vasıtanın kaporta aksamı üstünde meydana gelen, boyanın zarar görmediği düzeltmede boyanon zarar gördüğü halleri kapsamaz bu önemli kaporta göçüklerinin vasıtanın fabrikasyon değerlerini bozmadan ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın hususi el aletleriyle düzeltilerek eski haline getirilme uygulamasıdır.

Kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. şeklinde alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. şeklinde göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan meydana getirilen düzeltme işlemidir.

Öte yandan vasıtalardaki Öteki göçükler ise (vasıta çarpışma ve sürtmeleri,yumuruk ve tekme göçüğü benzer biçimde) vasıdanın dış yüzeyindeki sacın aşırı deformasyona uğramış olmadığı durumlarda gene bu teknikle uygulaması yapılmaktadır.

Vasıtasının Arabanın veya Otobüsün fark etmez; Onarımı işlemleri vasıtanın boyayasına zarar vermeden vasıtanın  kaporta üstündeki çöküklerin veya kaportadaki hasarların onarılması,düzeltilmesi  öteki onarım tekniklerine alternatif olarak ortaya çıkmış, vasıtanın herhangibi şekilde değer kaybına uğratmadan eski haline getirmeyi amaçlayan, oldukca daha süratli netice alınan uygun maliyetleriyle tercih edilen bir yöntem olmaya adım atmıştır.

SONRA
ÖNCE
SONRA
ÖNCE
SONRA
ÖNCE
SONRA
ÖNCE
SONRA
ÖNCE
SONRA
ÖNCE

Hakkımızda

Göçük İstanbul 17 Yıllık Boyasız Göçük Deneyimin Neticesinde Erol Usta Tarafından Kendi Marka Değerini Oluşturmak Amacı ile Vücut Buldu.

Boyasız Göçük Düzeltme Konusundaki Titizliği ile Sektörde İsmini Duyuran Erol Usta İstanbul Esenyurt Merkezli Olmak Üzere 'GÖÇÜK İSTANBUL' u Ekip Arkadaşları İle Kurdu.

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi: 8:30 - 18:00
  • Salı: 8:30 - 18:00
  • Çarşamba: 8:30- 18:00
  • Perşembe: 8:30 - 18:00
  • Cuma: 8:30 - 18:00
  • Cumartesi: 8:30 - 18:00
  • Pazar: Kapalı

Göçük İstanbul 2024. All Rights Reserved.     Web Tasarım www.f5ajans.com

Canlı Destek
Call Now ButtonBilgi İçin Ara